Громадянин під час прогулянки виявив артилерійський снаряд

30 серпня поточного року в місті Новомосковську, на відкритій території біля дороги на узбіччі, громадянин 1987 року народження під час прогулянки виявив  предмет, схожий на артилерійський снаряд.  Фахівцями піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області після обстеження місця події було вилучено та знищено за межами міста артилерійський снаряд калібру 125 міліметрів часів Великої Вітчизняної війни. Додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління Державної служби України  у Дніпропетровській області попереджає громадян бути вкрай обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів, не намагайтесь їх перевертати, переносити в інше місце, а тим більше розбирати. При виявленні вибухонебезпечних предметів одразу телефонуйте 101 або 102.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення