Газові компанії Дніпропетровської області почали встановлювати будинкові лічильники

За ініціативи НКРЕКП ПАТ «Дніпропетровськгаз» та ПАТ «Дніпрогаз» почали встановлювати будинкові лічильники. Це дозволить споживачам платити за фактично спожите блакитне паливо. Встановлення одного такого приладу коштує підприємствам близько 50 тисяч гривень.

Газові компанії Дніпропетровщини почали встановили будинкові лічильники у тих багатоповерхівках, де у споживачів основними газовими приладами є плити. Ці прилади обліку будуть враховувати загальну кількість спожитого природного газу мешканцями будинку.

Перші лічильники встановлені у Дніпропетровську (вул. Моніторна, буд. 6), Павлограді (вул. Заводська, 37) та смт. Черкаському Новомосковського району (вул. Лісова, буд. 3). Такі прилади обліку газу дозволять заощадити час і гроші. Адже їх покупка і монтаж обійдеться в декілька разів дешевше, ніж індивідуальний лічильник. Так, наприклад, щоб облаштувати 100 квартир багатоповерхового будинку індивідуальними лічильниками газу необхідно в середньому 250 тисяч гривень, а монтаж 1 будинкового приладу обліку газу обійдеться лише у 50 тисяч гривень.

«Нині кожен споживач, який мешкає у багатоповерхівці, зможе сплачувати за фактичний обсяг спожитого газу завдяки втіленню цієї програми, - коментує заступник Голови Правління з обліку природного газу ПАТ «Дніпропетровськгаз» Павло Іотов. - Технологія обліку витрат газу будинковими лічильниками раціональніша - вона дозволяє забезпечити достатньо якісний контроль при менших витратах».

Фінансування встановлення будинкових лічильників відбувається за кошти газорозподільних підприємств за рахунок тарифу на розподіл газу.

Довідка: ПАТ «Дніпропетровськгаз» забезпечує природним газом споживачів Дніпропетровської області (окрім м. Дніпропетровськ та м. Кривий Ріг) і посідає друге місце з транспортування природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Річний обсяг транспортування природного газу складає 2 мільярди кубометрів. Рівень газифікації Дніпропетровської області становить 89%. Клієнтами нашої компанії є 608 тисяч сімей Дніпропетровської обл. Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського» та ПАТ «Дніпроазот». ПАТ «Дніпропетровськгаз» - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів всіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

За додатковою інформацією звертатися до

спеціаліста із зв’язків з громадськістю

Лобач Олени

тел. раб. (056) 790-42-67