Газорозподільні мережі Дніпропетровщини готові до опалювального сезону

ПАТ «Дніпропетровськгаз» забезпечено підготовку газорозподільних мереж Дніпропетровської області до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р. Це забезпечить стабільне постачання природного газу більше 600 тис. сімей та 2,3 тис. підприємств та установ.

Заходами охоплено технічне обслуговування 1036 ГРП та 2590 ШГРП. Службою з експлуатації підземних газопроводів ПАТ «Дніпропетровськгаз» проведено технічне обслуговування понад 23 тис. комбінованих будинкових регуляторів тиску. Приладовим методом обстежено 15 тис. км підземних розподільчих газопроводів. Для забезпечення захисту підземних металевих газопроводів від електрохімічної корозії функціонує 1889 станцій катодного захисту, 76 установок дренажного захисту, 2326 установок протекторного захисту.  Рівень захисту газопроводів складає 95,95 %.

«Усі заходи, що виконуються газівниками, спрямовані на забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання населення та промислових споживачів регіону. Стосується це і проходження без збоїв опалювального сезону, адже в холодну пору року вся система газопостачання відчуває максимальне навантаження та вимагає більш ретельного нагляду та контролю», - зазначив головний інженер ПАТ «Дніпропетровськгаз» Олександр Макаренко.

Ремонтно-профілактичні роботи на газопроводах та газорозподільних спорудах проводилися компанією у міжопалювальний період з березня по жовтень поточного року.

Для своєчасної локалізації аварійних ситуацій служба АДС ПАТ «Дніпропетровськгаз» укомплектована необхідним інструментом, інвентарем, засобами захисту, приладами тощо, створені аварійні запаси матеріалів. З початку року службою ліквідовано 106 208 витоків газу.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ «Дніпропетровськгаз» є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують більше 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ «Дніпропетровськгаз» - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства