«Еко-школа» – проект формування екологічного мислення серед школярів

З жовтня 2018 року учні шкіл міста беруть участь в унікальному для нашого міста проекті запровадження роздільного збору відходів «Еко-школа».

Цей проект впроваджено за ініціативи ГО «Юнацький корпус».

Без раціонального використання природних ресурсів, екологічної культури та свідомості важко підвищити якість життя населення.

Проект «Еко-школа» покликаний підвищити рівень екологічної свідомості школярів і залучити їх до процесу заощадження екологічних ресурсів. Показати, як невеликі правила можуть вплинути на екосистему школи, міста, країни.

В кожній школі встановлено спеціальні контейнери для роздільного збору сміття: паперу (синій), пластику (помаранчевий) та батарейок (червоний). Проводяться додаткові екологічні уроки, де учнів вчать основним принципам і секретам правильного сортування відходів. Таким чином, вже з дитинства формуються відповідні навички та культура сортування відходів.

Маємо надію, що школярі стануть амбасадорами нової екологічної культури України й перенесуть її у своє життя й життя своєї родини. Ми віримо, що подібні проекти, реалізовані за допомогою влади і громадських організацій, виведуть нашу країну на новий рівень розвитку. Ми будуємо Європу у своїй країні, для своїх людей, і вона починається з нас із вами. З наших дітей.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
Фото події