Дитячий будинок сімейного типу Лискіних – молодших відзначив перший ювілей

1 грудня 2017 року свій перший 5-річний ювілей відзначила велика дружна родина Лискіних – дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ).

Від міської влади з ювілеєм родину привітали та висловили слова вдячності виконуючий обов’язки Новомосковського міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Валерій Ляшок. Вони передали вітання від засновника благодійного фонду «Твій рідний край» народного депутата України Вадима Нестеренка. Родині були вручені пам’ятні подарунки, великий смачний  торт та квіти.

З найкращими побажаннями і привітаннями приєднались начальник служби у справах дітей Кравченко І.А., фахівець з соціальної роботи ІІ категорії Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Т.Л., керівник програми «Сім’я» благодійного фонду «Помагаєм» Кулик О.М., прийомні батьки та батьки-вихователі Дніпропетровської області.

Свято для родини ДБСТ та їх гостей влаштували самі ювіляри у великій залі будинку.

Андрій Віталійович, батько-вихователь виховувався в родині, батьки якого виховували дітей-сиріт. Світлана Олексіївна, мати-вихователька зростала в багатодітній родині. Тому ці люди не з чуток знають про нелегку працю виховання дітей.

Після одруження Світлана і Андрій вирішили продовжити династію Лискіних – старших. Вони розпочали свою  діяльність з квітня 2012 року шляхом створення прийомної сім’ї. На той час в родині виховувалось 3 дитини. І вже наприкінці осені 2012  подружжя виховувало 6 дітей в якості дитячого будинку сімейного типу.

Сьогодні в ДБСТ Лискіних-молодших виховується 8 дітей. Коли діти потрапили в родину, вони не знали елементарних навичок самообслуговування, хатньої роботи. Зараз у дітей вироблений розпорядок дня, всі діти знають свої господарські обов’язки.

За невеликий проміжок роботи у вихователів є випускник ДБСТ. Батьки допомогли дитині в її усиновленні громадянами України. Це великий досвід в роботі батьків, щоб дитина знайшла родину. Для цього і створюються прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, які надають можливість проживати в сім’ї до постійного влаштування в сім’ю усиновлювачів.

Шановні новомосковці, якщо Вас зацікавив приклад дитячого будинку сімейного типу Лискіних, Вам небайдужа доля дитини, яка залишилась без батьківського піклування і Ви бажаєте створити  прийомну сім’ю або ДБСТ,  ми завжди чекаємо Вас в службі у справах дітей  з понеділка по п’ятницю за адресою : вул. Гетьманська, 14.

Фото події