Дорогі українці! Шановні новомосковці!

Щиро вітаю вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

За кілька днів відійде в історію 2019 рік. Рік із втратами і здобутками, з подіями, які змінили життя кожного з нас. Він подарував нам радість і сум, віру в майбутнє країни та біль втрат.

Новорічні свята ̶ це особлива пора, це час, коли ми забуваємо про негаразди і турботи та об’єднуємось навколо головних цінностей: любові до батьків та дітей, до свого міста і своєї країни.

Бажаю, щоб у ваших домівках завжди було присутнє взаєморозуміння, звучав дитячий сміх, а в нашій державі запанував довгоочікуваний мир. Щоб гарні новини, приємні події, радість і задоволення були постійними супутниками у 2020 році!

Нехай не залишиться в ваших серцях місця для злоби і заздрощів, а душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді наступний рік буде більш успішним і радуватиме нас новими здобутками та звершеннями.

Дякую усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію нашого міста протягом року, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій.

Висловлюю вдячність усім мешканцям за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм. Нашим захисникам-військовим, і особливо тим, хто зустрічає свята на передовій – низький уклін та щира вдячність за мужність і високий патріотизм. Вічна пам’ять тим Героям, які розділяють з нами світлу радість Різдва з небес!

Щастя Вам і Вашим сім’ям у Новому році!

Здоров’я, миру, добра й Божої благодаті!

 

Міський Голова                                                           ВІКТОР ЛІТВІЩЕНКО

 

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби