До уваги платників податків!

Управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську звертає увагу платників податків міста, а також органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, що  з 02.07.2018 на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) відкрито нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

До 10.09.2018 встановлено перехідний період роботи органів Державної казначейської служби України у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами.

У зв’язку із зазначеним з 11.09.2018 зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів буде здійснюватись лише на нові рахунки, відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

За інформацією про нові реквізити рахунків, а також у разі виникнення питань щодо сплати податків та зборів до бюджетів з 02.07.2018 необхідно звернутись до Новомосковської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.

Крім того,  нові реквізити рахунків розміщені на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області.