До Уваги Підприємців !!!

До Дніпропетровського інвестиційного агентства звернулася компанія-інвестор з питань супроводу інвестиційного проекту щодо створення кондитерської фабрики на території Дніпропетровської області. Зокрема передбачається оренда, або купівля промислового приміщення площею –      5 тис.м.2, висотою стель – 5 м, наявною інженерною інфраструктурою, залізничною колією, відсутністю санітарних обмежень щодо виробництва харчових продуктів та земельною ділянкою 3-5 га.

Особам які мають у володінні об’єкти що відповідають зазначеним вимогам та бажають взяти участь у реалізації  інвестиційного проекту просимо надати інформацію до Управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради у термін до 28.03.2016 р., за адресою: вул. Гетьманська 14 ( каб № 8 ).

Надана інформація може бути включена до переліку інвестиційних пропозицій Дніпропетровської області, які будуть розповсюджуватися  під час міжнародних заходів (інвестиційні бізнес форуми, виставки, презентації) та через медійні ресурси Дніпропетровського інвестиційного агентства.