До Уваги Підприємців !!!

   До Дніпропетровського інвестиційного агентства звернулася компанія-інвестор з питань супроводу інвестиційного проекту щодо створення кондитерської фабрики на території Дніпропетровської області. Зокрема передбачається оренда, або купівля промислового приміщення площею –      5 тис.м.2, висотою стель – 5 м, наявною інженерною інфраструктурою, залізничною колією, відсутністю санітарних обмежень щодо виробництва харчових продуктів та земельною ділянкою 3-5 га.

   Особам які мають у володінні об’єкти що відповідають зазначеним вимогам та бажають взяти участь у реалізації  інвестиційного проекту просимо надати інформацію до Управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради у термін до 28.03.2016 р., за адресою: вул. Гетьманська 14 ( каб № 8 ).

   Надана інформація може бути включена до переліку інвестиційних пропозицій Дніпропетровської області, які будуть розповсюджуватися  під час міжнародних заходів (інвестиційні бізнес форуми, виставки, презентації) та через медійні ресурси Дніпропетровського інвестиційного агентства.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби