До уваги підприємців!

В рамках «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Дніпропетровській області на 2015-2016 роки», з метою формування у підприємців малого та середнього бізнесу області підходів щодо експортної орієнтованості ведення бізнесу, під головування керівництва облдержадміністрації та за участю команди UA2ЕU 22 січня 2015 року о 10.00 у приміщенні облдержадміністрації (пр. Кірова, 1, І поверх, конференц-зала) відбудеться безкоштовний семінар-практикум «Хочу експортувати! Скажіть, з чого почати».

В програмі семінару вивчення ринку Західної Європи:

• Аналітика торговлі з ЄС та всередині ЄС.

• Аналіз власного продукту.

• Участь у виставках.

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу прийняти участь у семінарі та зареєструватись за адресою: https://docs.google.com/forms/d/1mioj47bl3vAA4LOAMl_4G7w9cMwAqOcAsD_8rlzuFBI/viewform

Контактна особа: Піотровський Сергій Георгійович, тел.: (056) 742 85 79.