ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

Шановні мешканці міста Новомосковська та Новомосковського району! До вашої уваги графік особистого прийому громадян Міністром внутрішніх справ, керівництвом Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та керівництвом Новомосковського відділу поліції:

МВС України

Аваков Арсен Борисович – Міністр внутрішніх справ – другий та четвертий вівторок місяця з 15.00 до 17.00 години.

Телефон приймальні громадян Міністерства внутрішніх справ України (044) 256-11-10.

Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області

Генерал поліції третього рангу Репешко Ігор Володимирович – начальник ГУНП в Дніпропетровській області – друга та четверта п’ятниця з 17.00 до 19.00 години.

Полковник поліції Мережко Сергій Іванович – заступник начальника ГУНП – начальник слідчого управління – перша та третя п’ятниця з 14.00 до 16.00 години.

Полковник поліції Грозь Олег Олексійович – заступник начальника ГУНП – начальник кримінальної поліції – понеділок з 10.00 до 12.00 години.

Полковник поліції Баранник Павло Дмитрович – заступник начальника ГУНП – п’ятниця з 10.00 до 12.00 години.

Полковник поліції Манза Сергій Вікторович – заступник начальника ГУНП –  вівторок з 15.00 до 17.00 години.

Підполковник поліції Бідило Андрій Миколайович – начальник управління превентивної діяльності ГУНП.

Полковник поліції Небеський Юрій Сергійович – начальник управління кадрового забезпечення ГУНП – середа з 10.00 до 12.00 години.

Прийом громадян проводиться керівництвом ГУМВС за попереднім записом, який здійснюється з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00 години за телефоном 756-52-70.

Новомосковський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Полковник поліції Рибак Віктор Станіславович – начальник Новомосковського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області – п’ятниця з 15.00 до 18.00 години.

Старший лейтенант поліції Калініченко Сергій Миколайович – перший заступник начальника ВП – понеділок з 10.00 до 18.00 години.

Підполковник поліції Клименко Андрій Анатолійович – заступник начальника ВП – начальник відділу кримінальної поліції – четвер з 10.00 до 18.00 години.

Підполковник поліції Радонський Максим Геннадійович – заступник начальника ВП – начальник слідчого відділу – вівторок з 10.00 до 18.00 години.

Підполковник поліції Книш В’ячеслав Олександрович – заступник начальника ВП – понеділок з 10.00 до 18.00 години.

Підполковник поліції Кас’яненко Петро Дем’янович – начальник відділу моніторингу – вівторок з 10.00 до 18.00 години.

Підполковник поліції Чухлебов Ігор Олександрович – начальник відділу кадрового забезпечення – середа з 10.00 до 18.00 години.

Новомосковський відділ поліції