До уваги мешканців міста!

Новомосковське об’єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області повідомляє, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року №821 « Деякі питання функціонування  органів Пенсійного фонду України» відбудеться реорганізація Новомосковського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області  шляхом приєднання до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Оскільки реорганізація не передбачає ліквідації установи, робота новоствореного управління Пенсійного фонду України з пенсіонерами та платниками продовжиться в раніше встановленому порядку.

Кредитори мають заявити свої вимоги до Новомосковського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області  протягом 2 місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 821 “Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України” та відповідно до наказу Пенсійного фонду України  від 14 листопада 2017 року № 228 “Про заходи виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 р. № 821”  головою комісії з припинення управління, яке реорганізуються шляхом приєднання є Косова А.О.

Голова комісії з припинення управління                                              А.О.Косова