До уваги мешканців міста!

Управлінням житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради в квітні 2017 року завершені роботи по виконанню робочого проекту «Реконструкція площі Героїв в м. Новомосковську І та ІІ черги будівництва) та одержано експертний звіт. Рішенням Новомосковської міської ради від 16.03.2017року № 366 права Замовника для здійснення реконструкції площі Героїв в м. Новомосковську передано до департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

Вищевказаним департаментом проведена тендерна процедура в системі ПРОЗОРО та визначено переможця – ТОВ «СК «Стройінвест», з переможцем укладено договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти. Вартість пропозиції переможця – 80,0 млн. грн. На даний момент отримано всю дозвільну документацію про початок виконання будівельних робіт. Фінансування реконструкції площі передбачається за рахунок коштів державного бюджету, в тому числі в 2017 році фінансується реконструкція першої черги в сумі 35,0 млн.грн.

В зв’язку з виконанням робіт по реконструкції площі Героїв з серпня 2017 року по грудень 2018 року буде перекрито рух по площі Героїв та встановлено тимчасова огорожа будівельного майданчику.

Начальник управління ЖКГ та КБ

Новомосковської міської ради                                                                   С.Ю.Сігіда