До уваги громадян!

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.  Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами  та під час запровадження карантину в Новомосковському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) управління обслуговування громадян діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати необхідну консультацію з питань призначення та перерахунку пенсій.

Для цього мешканцям м.Новомосковська, Новомосковського району  необхідно зателефонувати  з 23.03.2020 по 27.03.2020 року з 09.00  до 15.00 години за номером (05693) 7-88-15, на  питання відповідатиме начальник  Новомосковського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Цебро Олександр Борисович та заступник начальника Новомосковського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Мельник Тетяна Володимирівна.