До уваги громадян!

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним. Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами в Новомосковському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати необхідну консультацію з актуальних питань пенсійного законодавства від керівного складу управління.

Для цього мешканцям м. Новомосковська, Новомосковського району необхідно зателефонувати 24 березня 2017 року з 14.00 до 15.00 години за номером (05693)7-71-37, на  питання відповідатиме перший заступник начальника управління Ткаченко Зоя Вікторівна.