До уваги громадян!

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.  Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами в Новомосковському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати, необхідну консультацію з актуальних питань пенсійного законодавства, від керівного складу управління.

Для цього мешканцям м. Новомосковська, Новомосковського району та Магдалинівського району необхідно зателефонувати 27 січня  2017 року з 14.00  до 15.00 години за номером (05693)7-71-37, на  питання відповідатиме перший заступник начальника управління Ткаченко Зоя Вікторівна.

Новомосковське об’єднанне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області