«Дніпропетровськгаз Збут» знизив ціну газу на 400 грн.

У березні для бюджетних установ, комунально-побутових підприємств і промисловості області ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» зменшило ціну на природний газ на 400 грн. в порівнянні з лютим.

З березня 2017 року ціни для промислових, комунально-побутових підприємств і бюджетних організацій від ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» встановлено на рівні 10059,00 грн. (для м. Дніпро), 10263,48 грн. (для м. Кривий Ріг) та 9921,72 грн. (для інших споживачів Дніпропетровської області). Нові ціни на 4% нижчі, ніж в лютому.

«ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» з 1 липня 2015 року є гарантованим постачальником газу для Дніпра і Дніпропетровської області та успішно зарекомендувало себе на ринку природного газу. На сьогодні з нами співпрацює понад 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, на які завжди своєчасно і в повному обсязі поставляється природний газ», - коментує директор компанії Тетяна Соболь.

Таким чином, «Дніпропетровськгаз Збут» пропонує покупцям конкурентоспроможну ціну і оптимальні умови оплати. Основною перевагою співпраці з компанією є можливість укласти довгостроковий договір поставки газу з гарантованим проведенням лімітів на 1-е число кожного місяця.

Нагадаємо, що в Україні з 1 жовтня 2015 року скасоване державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення і ТКЕ для потреб населення. З цього часу ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання на ринкових умовах.

Довідка: ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» з 1 липня 2015 року виступає гарантованим постачальником газу для споживачів природного газу м. Дніпропетровськ та Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпольського району Запорізької області та с. Радянське Кобиляцького району Полтавської області (згідно з рішення НКРЕКП №1588 від 21 травня 2015 р.). Компанія постачає природний газ майже 1,3 млн. побутовим споживачам, 800 бюджетним установам та 160 релігійним організаціям. Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ДП «НВК «Електровозобудування», ПрАТ НПО «Дніпропрес», ТОВ «Метрополія», ПАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», ТОВ «Дніпровський птахо комплекс».

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства