«Дніпропетровськгаз збут» переміг у 91% тендерів системи ProZorro

За період з січня по жовтень 2017 року «Дніпропетровськгаз збут» на електронному майданчику ProZorro здобув перемогу у 250 тендерах на постачання газу бюджетним організаціям, а загалом взяв участь у 273.

Згідно з законодавством, бюджетні установи, у яких річні витрати на закупівлю газу перевищують 200 тис грн, повинні укладати договори на купівлю цього енергоносія лише за результатами публічних тендерів. Зазвичай для цього використовують електронні майданчики системи ProZorro. Цього року на Дніпропетровщині в таких тендерах взяли участь 7 компаній-постачальників, які реалізують газ за нерегульованими цінами, серед них і «Дніпропетровськгаз збут». За дев’ять місяців 2017 року «Дніпропетровськгаз збут» взяв участь у 273 конкурсних торгах на постачання природного газу, і за результатами перемог було укладено договори з 250 бюджетними установами області.

«Результати «Дніпропетровськгаз збут» на ProZorro є найкращими в регіоні, адже компанія виграла у 91% тендерів і стала головним постачальником природного газу в області, - сказала директор ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» Тетяна Соболь. - Використання електронних публічних торгів дозволяє утримувати конкуренцію серед постачальників газу в рамках відкритості та неупередженості, що безперечно має користь для споживачів».

Проблемою є те, що деякі бюджетні установи Дніпропетровської області ще не почали підготовку до проведення чергових тендерів на додатково виділені кошти. А ця процедура довготривала, тому виникає загроза відсутності юридичних умов для постачання їм газу в опалювальний період. Тож компанія закликає бюджетні організації своєчасно розпочати процедури тендерних торгів.

«Наша компанія є стабільним постачальником на ринку природного газу. Клієнти відзначають, що перевагою співпраці з «Дніпропетровськгаз збутом» є можливість укласти довгостроковий договір поставки газу з гарантованим проведенням лімітів на 1-е число кожного місяця, - зазначила Тетяна Соболь. – Тож для безперебійного забезпечення блакитним паливом організації, що фінансуються з бюджету, повинні вчасно провести процедуру публічних закупок на ProZorro».

«Дніпропетровськгаз Збут» реалізує природний газ майже 1,3 млн. побутовим споживачам, 700 бюджетним установам та 152 релігійним організаціям. Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким компанія постачає паливо, є такі підприємства, як ТОВ «Метрополія», ПАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», ТОВ «Катеринославхліб», ТОВ «Снек Експорт» та ПАТ КБ «Приватбанк».

Довідка: ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» з 1 липня 2015 року виступає гарантованим постачальником газу для споживачів природного газу м. Дніпропетровськ та Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпольського району Запорізької області та с. Радянське Кобиляцького району Полтавської області (згідно з рішення НКРЕКП №1588 від 21 травня 2015 р.). Компанія постачає природний газ майже 1,3 млн. побутовим споживачам, 700 бюджетним установам та 152 релігійним організаціям. Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ТОВ «Метрополія», ПАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», ТОВ«Катеринославхліб», ТОВ «Снек Експорт» та ПАТ КБ «Приватбанк».

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства