ДІАЛОГ В НОВОТРОЇЦЬКОМУ

   Чергова робоча зустріч голови Новомосковської районної державної адміністрації Павла Селіхова спільно з керівництвом Новомосковського відділу поліції відбулася 17 березня в селі Новотроїцьке.
   На цей раз з громадським активом села та головою Знаменівської сільської ради Віктором Бабаєвим від Новомосковського відділу поліції на зустріч прибули заступник начальника В’ячеслав Книш, начальник відділення інспекторів поліції Олександр Сухий та інспектор поліції, який обслуговує територію цього села, Віталій Олійник. 
За традицією розпочав зустріч Павло Іванович Селіхов, який налагодив селян на ведення активного діалогу. Питання мешканців Івано-Михайлівки майже не відрізнялися від питань мешканців інших сіл. Серед них і відкриття аптеки, і доведення до ладу фельдшерсько-акушерського пункту, і ремонт котельні тощо. Майже всі порушені питання вирішувалися Павлом Івановичем на місці з визначенням конкретних виконавців та строків виконання тих чи інших робіт.
Приємним був факт, коли мова зайшла про роботу поліції, то виявилося, що мешканці цього села повністю задоволені правоохоронцями. Крадіжки в селі майже не скоюються, у кожного з присутніх був номер мобільного телефона інспектора поліції. Але заради справедливості слід зазначити, що позитивна ситуація в цьому селі склалася ще й тому, що Новотроїцьке – це одно з сіл, яке обслуговує також група швидкого реагування нової поліцейської дільниці № 9, розташованої на території селища Меліоративне. 
Учасники зустрічі схвалили практику безпосередніх контактів керівництва району та поліції з населенням у такому форматі та дійшли до спільної думки про те, що робота з покращення життєдіяльності села та профілактики правопорушень повинна мати комплексний характер, громадськість повинна приймати активну участь у інформаційній підтримці як місцевої влади, так і поліції, займати стійку позицію непримиримості до порушників закону.
                           
                                                                                                                  Т.М. Попова,
                                                                                  Новомосковський відділ поліції
 
Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
Фото події