Депутати подарували дітям свято

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у різних куточках міста пройшли й заходи, організовані депутатами міської ради.
Так, у парку ім. Сучкова депутати від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Гаркавенко, Юрій Вишневський та Павло Сидорчук, які брали безпосередню участь в організації і проведенні свята, пригощали дітей не тільки шоколадними цукерками, але й улюбленим морозивом.
Депутатами міської ради від партії «Відродження» Тетяною Даковою, Світланою Коротич та Володимиром Кузнєцовим на мікрорайоні Вокзал було організовано справжнє свято. Маленьким глядачам та їх батькам було представлено розважальну програму з конкурсами та подарунками. Кожна дитина отримала призи за участь у конкурсах та солодощі від організаторів.
На мікрорайоні Решкут свято організували депутати Галина Козаченко та Андрій Александрович і член виконкому Олександр Іванов. Основну частину заходу взяли на себе самі діти, які підготували святковий концерт. Маленькі гості отримали солодкі подарунки. Крім того для дітвори було організовано різноманітні конкурси – малюнок на асфальті, малювання масок на обличчі та інші.
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це й нагадування суспільству про необхідність захищати права малюків на, щоб усі діти росли щасливими, із зацікавленням навчалися, займались улюбленою справою і у майбутньому стали хорошими батьками і громадянами свої країни та рідного міста. І з гордістю можна сказати, що депутатський корпус у День захисту дітей з цією місією впорався!
Фото події