Цікава пропозиція для юристів

Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 року в усіх регіонах України. Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили! Середній рівень місячної заробітної плати – від 3 500 грн. У Новомосковському районі Дніпропетровської області бюро буде утворено у місті Новомосковськ. Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті: www.legalaid-jobs.in.ua Заявки претендентів приймаються до 4 травня 2016 року. Додаткова інформація за телефоном: [068 946 51 26]. Запрошуємо Вас до участі у конкурсі!