Будьте обережні при використанні відкритого вогню

З настанням холодів люди починають використовувати для опалення приміщень різноманітні електрообігрівачі та опалювальні печі всіх видів. Використання несертифікованих електрообігрівачів, порушення правил монтажу та експлуатації опалювальних печей всіх видів часто призводить до пожеж у побуті, а інколи з трагічними наслідками. З метою попередження пожеж, та інших надзвичайних ситуацій різного виду, випадків загибелі людей на них в побуті в осінньо-зимовий період, рятувальники 31 державної пожежно – рятувальної частини Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області проводять профілактичне відпрацювання багатоквартирних житлових будинків та приватного житлового сектору в місті Новомосковську. 28 жовтня поточного року рятувальники вкотре нагадали мешканцям багатоквартирних житлових будинків по вулиці Сучкова основні правила пожежної безпеки в побуті, довели статистику пожеж в місті Новомосковську, основні причини виникнення пожеж в побуті. Попередили про заборону залишення без нагляду працюючих газових приладів, бо на випадок затухання одного з пальників, приміщення заповнюється газом і може виникнути вибух. Категорично забороняється сушити білизну чи волосся над плитою із запаленим пальником. Перед тим як запалити пальник, необхідно перевіряти наявність тяги. При відсутності тяги чи зворотній тязі, а також під час сильних вітрів та атмосферних опадів користуватися газовими апаратами з відводом продуктів згоряння в димоходи категорично забороняється.

Дорослих та батьків попередили пильніше слідкували за поведінкою дітей, особливо під час канікул, аби їхні пустощі з вогнем не призвели до біди. Особливу увагу приділяли особам похилого віку, неблагополучним та багатодітним сім’ям, з якими були проведені профілактичні бесіди з розповсюдженням тематичних листівок й пам’яток з правил пожежної безпеки у побуті.

Шановні громадяни! Будьте обережні при використанні відкритого вогню. Перевіряйте справність електроприладів. Бережіть своє майно, житло, а особливо власне життя і життя своїх близьких.

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення