Близько тисячі педагогів Дніпропетровщини представили свої здобутки на обласній виставці

Сучасні методики ведення інтерактивних уроків, відео-презентації найвдаліших освітянських практик у позашкільній освіті та більше сотні варіацій патріотичного виховання дітей – усе це освітяни представили на обласній виставці «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини-2015».

Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Масштабна презентація освітянських здобутків пройшла у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Свої експозиції тут представили близько тисячі навчальних закладів області. Показові стенди містили найновіші авторські розробки вчителів, наукові методики та специфічні практики. Нагадаємо, що таку масштабну презентацію освітянських напрацювань в області проводять раз на 2 роки.

«Ми дякуємо тим, хто сьогодні докладає всіх можливих зусиль, щоб освіта області відповідала найвищим стандартам. Останній рік став для країни найтяжчим за часи незалежності. Ці складнощі та виклики все ж змусили нас сформувати нові підходи до своєї роботи. Якісна освіта є пріоритетом у всіх цивілізованих країнах, тому що її низький рівень – це одна з причин усіх воєн і катаклізмів», - зазначив директор департаменту освіти і науки Олександр Демчик.

Загалом за підсумками виставки визначать 370 переможців. Найкращих обиратимуть у 9 номінаціях. Це «Розробка моделі закладу креативної освіти», «Виховна робота у системі формування креативної особистості», «Діяльність науково-методичних установ щодо забезпечення інноваційного розвитку регіональної системи освіти», «Продуктивні технології навчальної діяльності»,  «Створення інноваційного освітнього простору навчального закладу», «Психолого-педагогічний супровід розвитку креативної особистості», «Розвиток креативності вчителя в системі науково-методичної роботи закладу», «Здоров’язберігаючий освітній простір» і «Експертні системи креативної освіти».

Найпопулярнішим відділенням цьогоріч стали «Продуктивні технології навчальної діяльності». Сюди надійшло близько 200 конкурсних робіт.

Крім того, у ході виставки заслужені нагороди вже отримали 50 кращих керівників методичних служб, методистів та ветеранів педагогічної праці.

У рамках виставки також провели науково-практичну конференцію. Обговорити «Креативну освіту для розвитку інноваційної особистості», а також «Освіту та соціалізацію особистості» освітяни Дніпропетровщини зібралися спільно з одеськими колегами з Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського.

Управління преси та інформації облдержадміністрації