Безкоштовна психологічна реабілітація в реабілітаційних установах України для учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”.

Учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності звертається до управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська відповідними документами:

- заява;

- копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

- копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності для осіб, які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності;

- копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення

Також повідомляємо, що управлінням праці та соціального захисту населення м.Новомосковська прийняте рішення щодо включення до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації такі санаторно-курортні заклади:

Назва суб’єктів надавачів послуг

Адреса суб’єктів надавачів послуг; код ЄДРПОУ

Профіль суб’єктів надавачів послуг

1.

ТОВ „Санаторій „Токарі”

42215,Сумська обл., Лебедин,

с. Токарі,

вул. Санаторна, 96;

тел/факс (05445) 3-89-25;

тел. (05445) 3-89-35

e-mail: stokari@ukr.net

Код 05400075

- Психологічна просвіта та консультування;

- Психологічна діагностика;

- Підбір методів  психологічної реабілітації;

- Психологічна допомога (терапія);

- Психологічна корекція та проектування майбутнього;

- Профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

2.

ДП „Південь –Курорт-Сервіс”

Санаторій „Орізонт”

67780,Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н,

смт. Сергіївка,

вул. Гагаріна, 1а;

тел/факс (04849) 47-6-67;

тел. 0504953022

e-mail: orizont12@ukr.net

- Психологічна просвіта та консультування;

- Психологічна діагностика;

- Підбір методів  психологічної реабілітації;

- Психологічна допомога (терапія);

- Психологічна корекція та проектування майбутнього;

- Профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

3.

Медичний центр „Нові Санжари” Національної гвардії України

39300, Полтавська обл., смт. Нові Санжари,    пров. Курортний, 44;

тел/факс 3-13-57

e-mail: medcentrns@ngu.gov.ua

-Психологічна адаптація до ситуацій мирного життя;

-Відновлення порушених (втрачених)психічних функцій до отриманого рівня їх вираженості;

-Психологічна просвіта та інформування щодо специфіки пост стресових розладів;

-Мотивування на освоєння навичок сомодопомоги;

-Психологічна діагностика та рекомендації;

-Надання допомоги в установлені (відновлені)конструктивних відносин у сім’ї та суспільстві;

-Відновлення адаптивних механізмів до екстремальних (бойових) дій;

-Опанування методів саморегуляції та керування стресом (заспокоєння);

-Запобігання психологічному травмуванню та психічним розладам;

-Формування позитивних реакцій, мотивацій, соціальних установок на життя та професійну діяльність, та інше.

За детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська, за адресою: м. Новомосковськ, вул. Горького, 2А, приймальна (телефон для довідок 0989438108).