Безкоштовна психологічна реабілітація в реабілітаційних установах України для учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

Учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності звертається до управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська відповідними документами:

- заява;

- копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;

-  копія документа, що підтверджує безпосередню участь в анти терористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення. Отримувачі послуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

Також повідомляємо, що управлінням праці та соціального захисту населення м.Новомосковська прийняте рішення щодо включення до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації такі санаторно-курортні заклади:

Назва суб’єктів надавачів послуг

Адреса суб’єктів надавачів послуг; код ЄДРПОУ

Профіль суб’єктів надавачів послуг

1.

ТОВ „Санаторій „Токарі”

42215,Сумська обл., Лебедин,

с. Токарі,

вул. Санаторна, 96;

тел/факс (05445) 3-89-25;

тел. (05445) 3-89-35

e-mail: stokari@ukr.net

Код 05400075

- Психологічна просвіта та консультування;

- Психологічна діагностика;

- Підбір методів  психологічної реабілітації;

- Психологічна допомога (терапія);

- Психологічна корекція та проектування майбутнього;

- Профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

ДП „Південь –Курорт-Сервіс”

Санаторій „Орізонт”

67780,Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н,

смт. Сергіївка,

вул. Гагаріна, 1а;

тел/факс (04849) 47-6-67;

тел. 0504953022

e-mail: orizont12@ukr.net

- Психологічна просвіта та консультування;

- Психологічна діагностика;

- Підбір методів  психологічної реабілітації;

- Психологічна допомога (терапія);

- Психологічна корекція та проектування майбутнього;

- Профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

За детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська, за адресою: м. Новомосковськ, вул. Горького, 2А, приймальна (телефон для довідок 0989438108).