Безцінний досвід ветеранів – на службу молодому поколінню професіоналів

25 вересня цього року на базі Новомосковського міського відділу міліції відбулася семінар-нарада Ради ветеранів органів внутрішніх справ Дніпропетровської області. В роботі засідання взяли учась голова Дніпропетровської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України Віктор Лук’янович Литвин, голова Новомосковської міської ветеранської організації Григорій Федосійович Губський, голови інших районних, міських ветеранськиї організацій області.

Перед засіданням делегація Ради ветеранів зустрілася з начальником новомосковської міліції полковником міліції Гавриленком Миколою Івановичем, який висловив позицію керівництва міської міліції щодо роботи з ветеранами. Він наголосив на важливості ролі ветеранів у підвищенні професіоналізму сучасного міліціонера, наставництві та наступництві поколінь правоохоронців і запевнив ветеранів, що він і надалі буде сприяти роботі ветеранської організації. Також Микола Іванович уважно вислухав пропозиції, висловлені головою обласної ветеранської організації, а Віктор Лук'янович підкреслив, що Новомосковська ветеранська організація є однією з найкращих в області.

Відкрив збори голова обласної організації ветеранів органів внутрішніх справ Віктор Лук’янович Литвин, який розпочав свою промову із заклику всебічно допомагати сім’ям загиблих в зоні АТО міліціонерів та пораненим. Далі він детально розповів про результати роботи ветеранського підрозділу, який він очолює, за напрямками діяльності. До них належать забезпечення соціального та правового захисту ветеранів та пенсіонерів МВС, покращення умов їх життя, медичного та іншого обслуговування, залучення членів організації до участі в патріотичному вихованні молоді.

За підсумками роботи первинних ветеранських організацій за 9 місяців поточного року кращими були визнані Нікопольська, Новомосковська та Жовтоводська ветеранські організації. Окрема увага була акцентована на недоліках деяких ветеранських організацій області, після чого обговорювалося звернення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до ветеранів органів внутрішніх справ. Ветерани підтримали звернення і виразили готовність усіляко допомагати якісному комплектуванню міліції кадрами та організовувати роботу із соціального захисту пенсіонерів.

Плідне спілкування колег-однодумців, спільне обговорення проблем та обмін досвідом завершилися прийняттям рішення продовжити піклуватися та надавати допомогу співробітникам, які вийшли на заслужений відпочинок, і передавати професійний досвід молодим працівникам, які обрали своєю професією забезпечення безпеки громадян. Бо турбота про ветеранів органів внутрішніх справ України – це та священна данина, яку вони заслужили своєю багаторічною самовідданою службою в ім'я правопорядку.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області