9 місяців життя Новомосковська при законній владі. Підсумки

28 липня 2020 року у малій залі виконавчого комітету Новомосковської міської ради відбулась пресконференція Новомосковського міського Голови Віктора Літвіщенка на тему: «9 місяців життя Новомосковська при законній владі. Підсумки».
Даний захід проводився з метою надання можливості громаді міста об’єктивно оцінити роботу органу місцевого самоврядування та отримати правдиву інформацію з перших вуст.
В ході пресконференції очільник міста поінформував присутніх про роботу міської влади за останні 9 місяців: наповнення бюджету, реалізацію проєктів громадських ініціатив, функціонування житлово-комунального господарства, благоустрій міста, реформування сфери ЖКГ та ін. Також поділився подальшими планами на майбутнє.
У своїй промові він наголосив, що для розбудови нашого міста нам потрібно бути згуртованими. Тільки спільними зусиллями громади і влади ми можемо досягти процвітання рідного Новомосковська.
Після виступу міського Голови розпочався конструктивний діалог із ЗМІ. Були надані відповіді на питання та зазначено, що даний формат зустрічі планується ввести на постійній основі.
Відео пресконференції можна переглянути перейшовши за посиланням (https://youtu.be/06shD2GJtHc).