7104 у Viber приймає показання лічильників з фото

АТ «Дніпропетровськгаз» розширює інноваційні сервіси та створює все більше можливостей для взаємодії зі споживачами онлайн. У компанії кажуть, це особливо важливо під час карантинних обмежень.

Тепер онлайн-сервіс 7104 у Viber приймає показання лічильників з фото. Після ручного введення показників лічильника в чат-бот, споживач зможе додати і фото самого лічильника. Знімок можна прикріпити з галереї телефону.

Незабаром у Viber з’явиться і функція розпізнавання по фото. Раніше така опція була доступна тільки у мобільному додатку 104 Mobile Light (для iOS). У «Дніпропетровськгазі» кажуть, це значно полегшить життя споживачам, які помилково ввели хибні показники лічильника.

Нагадаємо, передавати показання лічильників необхідно щомісяця з 1 по 5 число. Для цього, окрім чат-боту 7104ua у Viber, споживачі АТ «Дніпропетровськгаз» можуть скористатися мобільними додатками 104 Mobile (для Android) і 104 Mobile Light (для iPhone), надіслати смс на номер 7104, подзвонити до Контакт-центру (телефон: 067 00 90 104) або скористатися Особистим кабінетом на сайті 104.ua.

 
Новомосковське управління по експлуатації газового господарства