7 лютого в Новомосковському історико-краєзнавчому музеї відкрили виставку робіт молодого художника Володимира Вовчка

Володимиру 23 роки, народився у Каневі, малює з дитинства, спочатку прийшов у Канівську школу мистецтв, згодом став студентом коледжу культури і мистецтв та Канівського гуманітарного інституту, якій закінчив у 2016 році. Навчався у Львівській Національній академії мистецтв на відділенні монументального живопису, зараз є аспірантом академії.

Володимир належить до числа обдарованих молодих художників, який працює в техніці графіки. Його роботи – це павутиння абстрактних візерунків, крапочок, геометричних та рослинних орнаментів. Один з улюблених елементів в роботах – око та сова. Зі слів автора, ці елементи символізують для нього всесвіт та мудрість. Незважаючи на те, що графіка – мистецтво лінійне, строге, засноване на сполученні чорного і білого, художник додає яскраві кольорові плями до полотна, що надає творам цілісності та закінченості. В роботах дійсно бачиш божественне та земне, космічне та буденне і це спонукає зупинитися та замислитися.

Захід проходив у теплій та невимушеній атмосфері. На відкритті виставки були присутніми учні художнього відділення Новомосковської школи естетичного вихання та образотворчих гуртків міста. Всі мали змогу особисто поспілкуватися з художником, задати йому запитання як з мистецького, так і з особистого життя.

Художник розповів, що роботи народжуються в його уяві несподівано. Для того, щоби не загубити ідеї, що раптово виникають, він завжди має при собі блокнот і ручку для замальовок. Процес може тривати від кількох днів до місяців, поки не буде створений закінчений образ.

Через свої роботи художник відкриває завісу власного внутрішнього світу. Будучи філософом і мрійником, як і більшість молодих і творчих людей, він пізнає світ, прагне зробити його кращим і донести до нас філософію простих і звичних речей.

Виставка робіт працюватиме до 17 березня 2019 року. Запрошуємо всіх мешканців насолодитися фантастичним світом митця.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
Фото події