30-річчя виведення військ з Афганістану: Новомосковськ вшановує воїнів-інтернаціоналістів

Відповідно до Указу Президента України, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій в на території інших держав.

Цей день приурочений до річниці виведення військ з Афганістану. Також у цей день вшановують пам'ять усіх тих, хто брав участь в інших війнах і виконував інтернаціональний обов'язок в багатьох інших «гарячих точках» світу.

Сьогодні у день 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам Новомосковщини, що є символом пам’яті тієї страшної війни, покладені квіти та проведено мітинг.

У заході взяли участь воїни-інтернаціоналісти, рідні воїнів-інтернаціоналістів, які героїчно загинули в афганській війні, керівництво міста та громадськість.

«У цей день ми схиляємо голови в пам’ять про всіх, хто віддав своє життя в локальних війнах заради миру, вшановуємо тих, хто з честю пройшов випробування війною в мирний час. В історію назавжди ввійде безсмертний подвиг та героїзм тисяч українців, проявлений під час виконання свого військового обов’язку», зазначив секретар міської ради Сергій Горошко.

До присутніх звернувся також ветеран війни в Афганістані Григорій Безкровний. Він висловив слова щирої вдячності всім, хто пройшов Афганістан, всім, хто не зламався і зміг піднятися вже в цивільному житті.

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Фото події