3 початку листопада 2015 року в Державі почастішали випадки постраждалих та загиблих дітей на пожежах.

Так, у Донецькій області, 2 листопада, надійшло повідомлення про пожежу в квартирі житлового будинку. Рятувальники під час проведення  розвідки у кімнаті на підлозі виявили у непритомному стані хлопчика, 2011 р.н. (помер у лікарні), та жінку, 1959 р.н. (госпіталізовано до реанімаційного відділення центральної міської лікарні м. Артемівськ з діагнозом: отруєння чадним газом).

У Херсонській області, 3 листопада, надійшло повідомлення від чергового лікаря швидкої допомоги про те, що до відділення реанімації з симптомами отруєння продуктами горіння у важкому стані доставлено 4-річну дівчинку і її 3-річного братика.

У  Сумській області до Служби порятунку "101" надійшло  повідомлення про те, що 3 листопада, до Краснопільської центральної районної лікарні  госпіталізовано мешканців с. Михайлівка: два хлопчика (2010, 2013 р.н.) та дві дівчинки (2011, 2014 р.н.) з діагнозом легке отруєння чадним газом.

У Миколаївській області, 6 листопада, надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку. Разом з повідомленням про пожежу заявником було зазначено, що з будинку евакуйовано трьох дітей 2012, 2013 та 2014 років народження, без ознак життя. На час виникнення пожежі двоє хлопчиків та дівчинка знаходились вдома без нагляду дорослих.

У Київській області, 8 листопада, надійшло  повідомлення про загорання приватного житлового будинку у селі Пустоварівка. 3і слів матері, перед виходом з дому господиня розтопила піч, аби дітям було тепло в будинку та поклала їх спати. Внаслідок пожежі загинули дві малолітні дитини 2011 р.н.

На Дніпропетровщині за останній період сталися такі випадки:

26 жовтня надійшло повідомлення про пожежу, що сталася в 5 поверховому житловому будинку міста Кривий Ріг. Пожежа виникла в дитячій кімнаті. Внаслідок пожежі постраждало троє дітей. Двоє з них, а саме хлопчик, 2012 року народження,  та дівчинка, 2010 року народження, знаходились у квартири, в якій трапилась пожежа. За словами малечі, помітивши пожежу вони самостійно вибігли на вулицю. Дорослих (опікунів) у квартирі не було. Також через сильне задимлення постраждала дівчинка, 2002 року народження, що проживає на останньому поверсі. Дівчинка також самостійно вийшла на свіже повітря. Дітей було госпіталізовано у 8-му міську лікарню для подальшого обстеження з попереднім діагнозом: отруєння продуктами горіння.

У місті Кривий Ріг, 30 жовтня, надійшло повідомлення про загибель трьох осіб у приватному будинку. Повідомлення надійшло від лікаря служби «103». По прибуттю до місця події співробітників ДСНС було встановлено, що в одній з кімнат на підлозі знаходиться загибла жінка, а в іншій кімнаті у дитячих ліжечках двоє хлопчиків-близнюків. Біля дітей був частково обгорілий диван та килим на стіні, що висів над грубою пічного опалення.

3 листопада надійшла інформація про пожежу в приватному будинку в селі Березнуватівка Солонянського району. Тіло хлопчика, 2013 року народження, рятувальники знайшли в гостьовій кімнаті біля вікон. Малюк гостював у бабусі, зі слів якої, він знаходився у будинку сам та грався іграшками, так як вона поралася по господарству на подвір’ї.

7 листопада, надійшло  повідомлення про пожежу в п’ятиповерховому житловому будинку в місті Дніпродзержинськ. Увійшовши до квартири, рятувальники одночасно ліквідовували пожежу в одній з кімнат та проводили розвідку в складі ланки газодимозахисної служби. У зачиненій кімнаті квартири, вони виявили жінку та дитину. Тіло жінки без ознак життя, вогнеборці винесли на свіже повітря для проведення реанімаційних заходів, але врятувати її не вдалося. Бійці ДСНС винесли дитину, без свідомості на свіже повітря, для надання першої медичної допомоги та негайної госпіталізації. Згодом, до Служби порятунку "101" працівник медичного закладу повідомили, що дитина померла у реанімації міської лікарні.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення