18 червня – День дільничного інспектора міліції

Найчисельніший загін української міліції 18 червня відзначають своє професійне свято. Саме дільничні інспектори міліції мають найбільше функціональних обов'язків. Саме від них значною мірою залежить стан криміногенної обстановки в місті.

У будні й свята вони не полишають свій пост, першими реагують на людську біду й з'являються на місці злочину. Щодня їм доводиться спілкуватися з різними людьми: від жебрака до представника влади. Основними завданнями людей цієї професії є зміцнення правопорядку, захист прав, інтересів, життя й гідності громадян, профілактика й розкриття злочинів і правопорушень. У будь-який час доби до них звертаються громадяни, що потребують підтримки й захисту.

Довіра населення до міліції значною мірою залежить від ставлення дільничних інспекторів до своїх обов’язків, а їх у них 1001: тут і розкриття різних злочинів, і виїзд на сімейні скандали, і «обслуговування» мітингів та інших громадських акцій, а також щоденна паперова робота. Не забувають дільничні адреси громадян, що зберігають удома зброю: нарізну, мисливську, газову. Ще потрібно проконтролювати наркоманів, які живуть на дільниці. Обхід квартир – вельми неприємний обов’язок. Не завжди на дільничного там чекають з розпростертими для обіймів руками.

В Новомосковському міському відділі міліції працюють дільничні, які своєю багаторічною службою заслужили авторитет та повагу людей, і дільничні, які за короткий термін служби вже встигли зарекомендувати себе висококласними професіоналами.

Дієздатність, дружність колективу дільничних інспекторів міліції, небайдужість до проблем населення – все це не може відбуватися без чіткого керівництва начальника міліції громадської безпеки підполковника міліції Горбачова Вадима Івановича і безпосереднього керівника цієї служби майора міліції Христюка Олександра Сергійовича. На їх плечі покладена відповідальність не тільки за колектив, який їм підпорядкований, а й за якісне надання допомоги населенню Новомосковщини, піднесення авторитету дільничних інспекторів на вищій рівень серед мешканців міста і району, зміцнення професійного ядра служби, формування довіри населення до міліції в цілому. 

Зараз служба дільничних інспекторів міліції Новомосковського міськвідділу нараховує 26 міліціонерів і кожний робить свій окремий внесок в профілактику правопорушень та розкриття злочинів. Без уваги не хочеться залишати нікого, це – заступники начальника дільничних інспекторів міліції майор міліції Сухий Олександр Миколайович та майор міліції Багач Дмитро Олександрович, старший інспектор дільничних інспекторів міліції майор міліції Хоменко Тетяна Миколаївна та звичайно наші доблесні стражі правопорядку – дільничні інспектори міліції та їх помічники: Сергійчук Дмитро Володимирович, Новохатній Андрій Миколайович, Янюк Владислав Васильович, Глушицький Володимир Вікторович, Бєлов Тимофій Валерійович, Відюк Владислав Миколайович, Хейлик Сергій Сергійович, Скрипник Юрій Миколайович, Юрій Роман Миколайович, Кравченко Володимир Станіславович, Ярмоленко Віталій Сергійович, Копитько Віталій Павлович, Сонов Владислав Владиславович, Бондаренко Олександр Петрович, Зарудняк Олександр Євгенович, Григорян Артур Едуардович, Клименко Олексій Олександрович, Довбиш Іван Олександрович, Слабоспицька Оксана Вікторівна, Карпенко Оксана Романівна, Журавель Анастасія Анатоліївна, Дьомін Денис Олександрович, Чурсінов Костянтин Костянтинович, Гузоватий Вадим Володимирович, Шишацький Денис Олександрович.

На передодні святкування Дня дільничного інспектора міліції хочеться висловити велику подяку за підтримку, допомогу, опору, розуміння тим, хто не стоїть осторонь від проблем служби, представникам органів державної влади та  місцевого самоврядування, громадськості, засобам масової інформації.

З професійним святом Вас, дільничні інспектори міліції! Нехай професійне свято додасть Вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої незалежної України! Нехай Ваш почесний обов’язок завжди озивається лише людською вдячністю.

Особливі слова подяки – ветеранам служби, здобутками яких ми пишаємося, які завжди були і залишаються зразком професіоналізму і самовідданого служіння ідеалам правди і справедливості.

Т. Хоменко, старший інспектор СДІМ Новомосковського МВ ГУМВС
 

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області