17 вересня в Україні відзначається День рятівника

17 вересня в Україні відзначається День рятівника. Встановлення професійного свята свідчить про суспільне визначення вкрай важливої професії всіх хто присвятив життя нелегкій, але почесній справі – захисту від вогню та стихії  національного багатства держави, її добробут, життя та здоров'я людей.

З початку 2015 року завдяки вправним, злагодженим діям  рятувальників 31-ї, 49-ї державних пожежно-рятувальних частин Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області,  та місцевої пожежної команди селища Меліоративне, на Новомосковщині ліквідовано 160 пожеж, врятовано на пожежах 10 осіб, врятовано майна на суму понад 23 мільйони гривень.

Особливі слова вдячності висловлюємо нашим ветеранам, завдяки яким було врятовано не одне людське життя.

Щиро вітаємо всіх рятувальників з професійним святом! Нехай це свято принесе із собою душевний спокій і благополуччя. Щиро зичимо Вам міцного здоров'я, родинного добробуту, сил та оптимізму, найзаповітніших мрій та бажань, надійної підтримки колег та друзів.

Начальник Новомосковського міськрайонного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області С.В. Махов

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення