15 лютого 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету

На засідання було винесено ряд важливих питань щодо життєдіяльності міста, надання матеріальної допомоги пільговим та соціально-незахищеним категоріям громадян, вирішення питань влаштування до сімейних форм виховання дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.

Члени виконавчого комітету також розглянули питання влаштування пішохідних переходів на перехресті вулиць Сучкова-Спаська та по вул. Гетьманській в районі будинку 48. У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати виконком переглянув тарифи на надання платних послуг закладами управління культури, молоді, національностей і релігій.

Більш детально з прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новомосковської міської ради.