15 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету

На порядок денний було винесено ряд важливих питань життєдіяльності міста. Так, серед іншого, було прийнято рішення про закінчення опалювального періоду 2018-2019 року у житловому секторі, бюджетних установах, інших підприємствах, установах та організаціях для споживачів КП «Новомосковськтеплоенерго» з 1 квітня 2019 року. Також визначено термін весняних канікул в закладах загальної середньої освіти м. Новомосковська – з 1 квітня по 7 квітня.

На засіданні було заслухано інформацію щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку міста за 2018 рік та узагальнено інформацію за результатами розгляду звітів фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міської ради.

З цими та іншими рішеннями, прийнятими під час засідання, можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради: http://novomoskovsk-rada.gov.ua/executives-decisions.