Весь перелік новин

17.07.2019 Розклад руху автобусів на міських маршрутах м.Новомосковська, які обслуговують ТОВ ВФ "Технополіс" та ПП "Заблуда"
11.07.2019 Пишаємося досягненнями маленьких жителів нашого міста

Щороку керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації відзначає дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають та навчаються на території області за високий рівень знань та активну участь у громадському житті. За підсумками навчального року призначається стипендія Дніпропетровської обласної державної адміністрації для дітей вищезазначеної категорії.   

10.07.2019 В Новомосковську пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

08 липня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Тихонової  проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На даному засіданні було розглянуто низку питань, а саме:

- розглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах;

18.06.2019 В Новомосковську пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

14 червня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Тихонової проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На даному засіданні було розглянуто низку питань, а саме:

- розглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, затверджено склад міждісціплінарних команд по соціальній роботі з даними дітьми;

13.06.2019 Екскурсія школярів до Новомосковського міськрайонного центру зайнятості

11 червня року до Новомосковського міськрайонного центру зайнятості завітав старший загін пришкільного табору «Веселка» КЗЗСО №1 м. Новомосковська. Фахівці з профорієнтації Ірина Пасішна та Римма Термін радо зустріли школярів.

05.06.2019 Шановні мешканці м. Новомосковська!

19 на 07.06.2019 (з 24:00 до 6:00) з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, буде проводитись планова дезінфекція водопровідних мереж системи водопостачання міста. Під час проведення дезінфекції  забороняється вживати воду для питних потреб.

Адміністрація підприємства просить абонентів з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

05.06.2019 До уваги мешканців міста!

Відповідно до «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», який визначений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 05.06.2018 року №130, комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго» має намір встановити нові тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової (послугу з постачання теплової енергії) для населення, бюджетних організацій та інших споживачів.

04.06.2019 В Новомосковську стало більше на двох Матерів-героїнь

Сьогодні, 04 червня, у виконкомі міської ради вітали двох представниць прекрасної статі, які свідомо обрали непростий шлях материнства – народили, виховали та дали путівку в життя шістьом дітям кожна.

Державні нагороди та посвідчення «Мати-героїня» урочисто вручено двом багатодітним матерям Новомосковська: Євдаш Наталії Олександрівні та Корнієнко Віті Вікторівні.

03.06.2019 Сергій Горошко привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу з Днем захисту дітей

Напередодні Дня захисту дітей вже стало традиційним привітання міської влади дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В цей день 24 вихованці з трьох дитячих будинків сімейного типу м. Новомосковська особисто привітали секретар міської ради Сергій Горошко та начальник служби у справах дітей Ірина Кравченко. Звертаючись до дітей, гості побажали їм за час літніх канікул оздоровитися, відпочити, набратися нових сил до нового навчального року.

30.05.2019 Оголошення про набір координаторів

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику №8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 році перевірки правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на основі  виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних.

29.05.2019 Шановні роботодавці!

Ви маєте право на компенсацію фактичних витрат на сплату єдиного внеску за працевлаштування осіб,

29.05.2019 Свято розпочалось

28 травня, напередодні дня захисту дітей, 29 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах міста, традиційно відвідали обласне свято в Дніпровському державному цирку.

Діти отримали масу задоволення від перегляду вистави та отримали пам’ятні подарунки.

Виконавчий комітет Новомосковської міської ради висловлює подяку ФОП Заблуді В.М. за допомогу в забезпеченні транспорту.

27.05.2019 ОБЕРЕЖНО! ГРОЗА!

Гроза – атмосферне явище, що пов'язане з розвитком сильних купчастих дощових хмар, супроводжується багатократними електричними розрядами між хмарами і земною поверхнею, звуковими явищами, сильними опадами, нерідко з градом. Електричні розряди під час грози несуть постійну загрозу людям.

За останнє сторіччя кількість жертв блискавок неухильно зростає. Щорічно у світі від блискавки гине близько 3000 людей

Фізіологічна дія блискавки часто призводить до загибелі живих організмів. Струм паралізує роботу клітин мозку, спричиняє параліч серця, завдає сильні опіки.

23.05.2019 Візьміть дитину у свою родину

Незабаром 1 червня. Саме в цей день відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

Головне право дитини – право на сім’ю, мати матір та батька. Але є випадки, коли батьки не в змозі подолати складні життєві обставини, їх позбавляють права виховувати дитину. Такій дитині необхідні альтернативні форми сімейного виховання: усиновлення, опіка, прийомна сім’я або дитячий будинок сімейного типу.

21.05.2019 Спалах дитячих талантів

Щороку в закладах дошкільної освіти міста проходить міський конкурс «Пісенне коло» серед творчо обдарованих дітей. Ось і цей рік не став винятком.

Пісня – наш духовний скарб, вона єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич нашого співучого народу, про наших талановитих дітей.

Напередодні Дня матері відбувся гала-концерт переможців та призерів міського конкурсу «Пісенне коло – 2019».

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин