Весь перелік новин

30.03.2020 У Новомосковську з метою профілактики вулиці починають обробляти дезінфікуючим розчином з 04:00години 31 березня
26.03.2020 УВАГА!

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» до 24 квітня 2020 рокузаборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів грома

26.03.2020 Допомога літнім людям під час карантину

У зв’язку з поширенням захворювання COVID-19 Урядом запроваджено ряд обмежувальних заходів.

Однією з груп ризику є люди похилого віку та люди з хронічними хворобами і слабким імунітетом – вони більш схильні до розвитку тяжких захворювань. Їм особливо потрібно бути максимально убезпеченими – обмежити контакти та не перебувати в людних місцях. Тому наразі одним з головних завдань влади є турбота про дану категорію людей.

26.03.2020 На час карантину змінено інтервал руху громадського транспорту

Задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та захисту мешканців міста громадський транспорт курсує в обмеженому режимі руху. Частково зменшений рухомий склад та збільшений інтервал руху між рейсами.

Нагадуємо, що на час карантину введено обмеження на перевезення у громадському транспорті. Заборонено одночасне перевезення понад 10 пасажирів в одному транспортному засобі.

26.03.2020 До уваги громадян

25.03.2020 У Новомосковській міській раді відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

24 березня 2020 року під головуванням міського Голови Віктора Літвіщенка відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому було розглянуте питання про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста Новомосковськ.

23.03.2020 Шановні громадяни міста!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» з 17.03.2020 р. до 03.04.2020 р. Управління праці та соціального захисту населення м. Новомосковська переходить на дистанційний режим роботи.

23.03.2020 До відома бджолярів

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області звертає увагу бджолярів на те, що всі наявні в Україні пасіки підлягають обов’язковій реєстрації та паспортизації, а також на необхідність проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів.

19.03.2020 До уваги громадян!

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.  Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами  та під час запровадження карантину в Новомосковському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) управління обслуговування громадян діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати необхідну консультацію з питань призначення та перерахунку пенсій.

18.03.2020 У Новомосковську вжиті всі заходи для унеможливлення поширення інфекції

Але головний захід - відповідальність кожного з нас!

Закликаємо обмежити соціальні контакти до мінімуму!

Без нагальної потреби:

- не виходьте з дому;

- не виїжджайте з вашого населеного пункту;

- не відвідуйте місця скупчення людей;

18.03.2020 Міський Голова вручив почесне звання «Мати-героїня»

18 березня 2020 року в приміщенні Новомосковської міської ради відбулося вручення нагрудного знаку і посвідчення про присвоєння Почесного звання України «Мати – героїня».

Згідно з Указом Президента України від 07 грудня 2019 року №893/2019 "Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" за поданням виконавчого комітету Новомосковської міської ради почесне звання "Мати-героїня" присвоєно багатодітній матері — Гредінар Вікторії Миколаївні, яка народила та виховує 7 дітей.

18.03.2020 До уваги відвідувачів архівного відділу!

У зв'язку з карантинними заходами з 18 березня по 03 квітня 2020 року особистий прийом громадян та видача архівних довідок тимчасово призупиняється

Надання консультацій здійснюватиметься за телефоном (05693) 7-35-45.

Запити рекомендуємо надсилати поштою на адресу:

18.03.2020 ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Урядом України прийняті обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та запроваджений карантин.

Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області

пропонує вирішувати питання дистанційно, без особистих візитів до сервісних центрів:

18.03.2020 Протокол № 5 позачергового засідання Новомосковської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

м. Новомосковськ                                                         17 березня 2020 року

Головував: голова комісії, міський голова В.І.Літвіщенко.

Присутні: члени міської комісії (за списком), запрошені (за списком).

СЛУХАЛИ:

I.  Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19  на території міста.

ВИСТУПИЛИ:

18.03.2020 Суб’єктам господарювання всіх форм власності

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин