Весь перелік новин

11.10.2019 В Новомосковську пройшли урочистості до Дня захисника України

11 жовтня 2019 року у Палаці культури «Металург» пройшли урочистості до Дня захисника України!

У заході взяли участь міський Голова Віктор Літвіщенко, заступники міського Голови, військовослужбовці військових частин міста та району, ветерани, сім’ї загиблих Героїв, Почесні громадяни Новомосковська, представники установ, підприємств і організацій, підприємці, духовенство та громадськість міста.

11.10.2019 Шановні новомосковці! Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України. Вшанування захисників України, українського війська саме у цей день має історичні передумови. На Покрову, 14 жовтня, традиційно відзначається День українського козацтва. А козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею.

І зараз, коли Україна виборює територіальну цілісність та суспільну єдність, цей день став великим державним святом, покликаним віддати належну вдячність і шану всім поколінням захисників України.

09.10.2019 Віктор Літвіщенко зустрівся з особовим складом Новомосковського відділу поліції

Сьогодні, 9 жовтня 2019 року, міський Голова Віктор Літвіщенко провів зустріч з керівним складом Новомосковського відділу поліції та ветеранами МВС.

Під час зустрічі було обговорено питання забезпечення безпеки і правопорядку, посилення боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин та інші нагальні питання.

Також Віктор Іванович привітав присутніх з прийдешнім Днем захисника України та нагородив кращих представників професії грамотами та цінними подарунками.

08.10.2019 Міський Голова Віктор Літвіщенко провів виїзну нараду з питання введення в експлуатацію дитячого садочка «Чебурашка»

На сьогодні дошкільні навчальні заклади міста відвідують понад 2200 вихованців. Ще близько 700 дітей стоять в електронній черзі на влаштування до дитячих садочків. Тому питання забезпечення маленьких новомосковців дошкільною освітою надзвичайно актуальне для мешканців.

Сьогодні, 8 жовтня 2019 року, міський Голова Віктор Літвіщенко провів виїзну робочу нараду на об’єкті реконструкції дошкільного навчального закладу «Чебурашка», що знаходиться по вул. Велика Ковалівка, 14.

08.10.2019 ШАНОВНІ НОВОМОСКОВЦІ!

14 жовтня вся Україна відзначатиме День Захисника України, День українського козацтва та християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці.

З метою підготовки до відзначення зазначених свят, створення сприятливих умов для життя і відпочинку жителів міста, забезпечення належної чистоти на територіях підприємств, установ, закладів, житлових будинків, дитячих майданчиків, місць відпочинку мною ініційовано проведення 12 жовтня 2019 року загальноміського «Дня довкілля».

03.10.2019 В Новомосковську пройшли урочистості до Дня працівників освіти

2 жовтня в приміщенні колегіуму № 11 пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

На святі були присутні Новомосковський міський голова Віктор Літвіщенко, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконкому, працівники дошкільних, шкільних та позашкільних закладів освіти міста.

30.09.2019 ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім. П.Калнишевського

Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім. П.Калнишевського, що є об’єктом комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська.

18.09.2019 Про зміни в Порядку повідомної реєстрації колективних угод і договорів

Урядом прийнято постанову від 21.08.2019 р. № 768, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 02.2013 р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

Зокрема, сторонам колективних угод і договорів пропонується подавати на повідомну реєстрацію один примірник документа в паперовій або в електронній формі.

18.09.2019 До уваги пільговиків!

Управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська інформує, що з 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг в Україні ( відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 17.04.2019 №373)

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги в безготівковій грошовій формі надаватимуться усім пільговикам в автоматичному режимі через «Ощадбанк».

17.07.2019
10.07.2019
13.06.2019
05.06.2019

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин
Помилка | Новомосковська міська рада

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.