Громадська рада при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради

ПРОТОКОЛ №3 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради

Висновки громадського моніторингу соціально-політичної ситуації в м. Новомосковськ


ПРОТОКОЛ №2 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради

Додаток 1. Регламент Громадської ради

Додаток 2. План роботи Громадської ради


Відкритий лист "Про передачу палацу культури «Металург» з державної до комунальної власності та недопущення його приватизації шляхом викупу"


Протокол установчих зборів

Рішення про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики в м. Новомосковську


Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" затверджено новий порядок проведення  консультацій  з  громадськістю  з  питань формування та реалізації державної політики, а також нове типове положення про громадську раду при органах виконавчої влади.

Відповідно до затверджених документів, громадськість отримає більш дієвий інструмент залучення до формування та реалізації державної політики, зокрема, органи влади мають обов’язково проводити консультації з громадськістю з певних питань, а громадські ради стають більш дієвими виборними колегіальними консультативно-дорадчими органами.

Громадські ради утворюються для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Членами громадської ради можуть бути представники інститутів громадянського суспільства:

 • громадських
 • релігійних
 • благодійних організацій
 • професійних спілок та їх об’єднань
 • творчих спілок
 • асоціацій
 • організацій роботодавців
 • недержавних засобів масової інформації
 • інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства.

Розпорядженням міського голови від 28.03.2013 № 102-р затверджено склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради.


ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ЗАПРОШУЄ УСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ІНСТИТУТИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА М. НОВОМОСКОВСЬКА
ДО УЧАСТІ У СТВОРЕННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ!

 

Для цього Вам необхідно:

 1. До 13 вересня 2013 року подати до ініціативної групи заяву, у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. Документи надавати у паперовому вигляді за адресою: 51200, м. Новомосковськ, вул. Радянська, 14, відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконавчого комітету Новомосковської міської ради (з 8.00 до 17.00 год.) та у електронному вигляді на адресу politika.nmsk@ukr.net
 2. До заяви у обов'язковому порядку додаються:
  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А4).
 3. Приймання заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 13 вересня 2013 року о 16.00 год.
 4. Установчі збори для формування громадської ради при виконавчому комітеті планується провести 24.09.2013 року (більш детальна інформація про час і місце проведення буде повідомлена за 7 календарних днів до дати проведення установчих зборів). 

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано склад та керівництво громадської ради при Виконавчому комітеті Новомосковської міської ради та окреслено основні напрямки роботи громадської ради на наступні два роки.

Довідки та консультації за телефоном: (0569) 38-03-09 - Хорішко Ігор В’ячеславович.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при виконавчому комітеті міської ради є відкритою для всіх інститутів громадянського суспільства. Запрошуємо надсилати свої пропозиції щодо діяльності громадської ради на е-mail: politika.nmsk@ukr.net

Сподіваємося на Вашу активну участь!