Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 447
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№710 від 21.12.2017

Про зміну адреси об’єкту - Палац культури, що розташований за адресою: вул. Паланочна (вул. Комсомольська), 6, м. Новомосковськ Дніпропетровської області (балансоутримувач – ПАТ «ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод»)

Розглянувши заяву голови правління ПАТ «ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод» стосовно зміни адреси об’єкту – Палац культури «Металург», що розташований на земельній ділянці за адресою: вул. Паланочна  (вул. Комсомольська), 6 у м. Новомосковську Дніпропетровської області, в зв’язку з тим, що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно вже існує реєстрація об’єкту нерухомого майна за цією адресою, акт прийому -  передачі Державної частки цілісного майнового комплексу (розділ 2 п.11 «Об’єкти соцкультбуту» - Палац культури за адресою: вул. Комсомольська, 6, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область) організації орендарів орендного підприємства Новомосковський трубний завод» від 18 березня 1996р., договір оренди земельної ділянки номер 04:10:111:00078 від 07.09.2010р. за адресою: вул. Комсомольська, 6, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область, укладений між Новомосковською міською радою та орендарем – ВАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод» на підставі 26 сесії Новомосковської міської ради 5 скликання згідно рішення від 24.09.2009р. № 802, керуючись рішенням ХХ сесії Новомосковської міської ради  6 скликання  від 16.02.2012р. № 446 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об'єктам нерухомості на території Новомосковської міської ради», ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

 

 

ВИРІШИВ :

 

1. Змінити поштову адресу об’єкту - Палац культури «Металург», що розташований на орендованій земельній ділянці за адресою: вул. Паланочна (вул. Комсомольська), 6 у м. Новомосковську Дніпропетровської області (балансоутримувач – Публічне  акціонерне товариство «ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод») на наступну адресу : 

- Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вулиця Паланочна, № 6-а.    

 

 

В. о. міського голови,               

секретар міської ради                                                                       С.Г. Горошко