Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 092
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХVІ сесія VII скликання

№732 від 28.09.2018

Про збільшення штатної чисельності міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

Керуючись п.5 ч.1ст.26   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради ХV сесії VІІ скликання  № 648 від 06.07.2018 року «Про передачу майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, та знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» на баланс Новомосковського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді», з метою сприяння розвитку та підвищення ефективності функціонування Новомосковського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Новомосковська міська  рада

ВИРІШИЛА:     

1. Збільшити штатну чисельність на 1 штатну одиницю по комунальному закладу Міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді на:

- 1,0 штатних одиниць – водій автотранспортних засобів в межах наявного фінансування.

2.  Директору міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Роздайбіда І.А.) привести у відповідність штатний розпис.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери (Іванов О.О.), контроль – на постійну комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XVI сесії                                      К.М.Морозов