Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 185
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№75/0/6-20 від 22.01.2020

Про зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами

З метою дотримання норм законодавства України стосовно зберігання та оприлюднення протоколів зборів співвласників багатоквартирних будинків, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами» від 24 лютого 2016 року № 109, частиною 9 статті 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 року, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва  Новомосковської міської ради  відповідальним за зберігання других примірників протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку.

2.  Відділу організаційної роботи,  внутрішньої політики та прес-служби виконавчого комітету Новомосковської міської ради  забезпечити створення на офіційному веб-сайті окремого розділу про рішення, прийняті зборами співвласників щодо управління багатоквартирними будинками. Забезпечити можливість пошуку у розділі результативних частин протоколів за адресами багатоквартирних будинків.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Семенюк Є.С.), контроль - на  першого заступника міського голови Здреника Т.М.

 

Міський Голова                                                             В.І.ЛІТВІЩЕНКО