Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 310
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№566 від 27.10.2017

«Про затвердження змін до пропозицій щодо реалізації Програми та календарний план щодо виконання міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 р.»

Керуючись п.п. 1  п. «а», «б» ч. І , ст.. 27, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно рішення міської ради № 219 від 21 грудня  2016 року «Про бюджет м. Новомосковська на 2017 рік» (зі змінами), на виконання міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік затвердженої рішенням міської ради № 218 від 21.12.2016р., з метою реалізації заходів підвищення рівня надання медичної допомоги населенню, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити пропозиції щодо реалізації Програми та календарний план щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік зі змінами, (додаток 1,2).

2. В.о головного лікаря КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменному Ю.В.:

2.1. Забезпечити використання коштів, що виділені на реалізацію Програми, за призначенням;

2.2. Інформувати щоквартально фінансове управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради про використання коштів на виконання Програми.

3. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на в.о. головного  лікаря  КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменного Ю.В. контроль – на  заступника міського голови - начальника фінансового управління Дакову Т.Д. 

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                                  С.Г.Горошко