Облікова картка
Номер облікової картки: 
248
Джерело інформації: 
Управління праці та соціального захисту населення
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№210 від 18.05.2013

Про затвердження заходів щодо проведення Тижня охорони праці в місті Новомосковську

З метою реалізації державної політики в галузі охорони праці, на виконання доручення голови облдержадміністрації „Щодо підготовки та проведення в Дніпропетровській області Тижня охорони праці з нагоди Дня охорони праці в України” та відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 „Про День охорони праці” та листа Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 22 березня 2007 року № 01/01-03/1654 та ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити заходи щодо проведення в 2013 році Тижня охорони праці на тему: „Запобігання професійним захворюванням ” (додаток ).
  2. Керівникам установ та організацій, задіяних у виконанні заходів забезпечити їх виконання до 29 квітня 2013 року та до 07 травня 2013 року інформувати управління праці та соціального захисту м.Новомосковська.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська (Горбач Г.М.) та виконавчу дирекцію фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань (Пирожок С.М.), контроль - на заступника міського голови Воскобойника О.М.

Міський голова С.А. Мороз

Підготувала: начальник управління праці та соціального захисту населення Г.М.Горбач

Узгоджено: керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови О.М.Воскобойник

Секретар міської ради Б.В.Мазур

В.о. начальника юридично управління О.В.Мартинюк