Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 490
Джерело інформації: 
Управління з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери
Галузь: 
соціальний захис
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальни відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№192 від 22.04.2015

Про затвердження заходів, пов’язаних з 29-ю річницею Чорнобильської катастрофи по м. Новомосковську

В зв’язку з відзначенням 29-ї річниці Чорнобильської трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року, на виконання Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 29 березня 1990р. № 8985-ХІ "Про оголошення дня 26 квітня Днем Чорнобильської трагедії”, керуючись Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити склад робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 29-ю річницею Чорнобильської катастрофи (додаток 1).
  2. Затвердити план основних заходів, пов’язаних з відзначенням 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи по м. Новомосковську (додаток 2).
  3. Управлінню праці та соціального захисту населення м. Новомосковська (Горбач Г.М.), КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Гінкота Л.В.), управлінню освіти (Падашуля Н.І.):
    1. Провести організаційну роботу щодо здійснення в місті заходів, пов’язаних з відзначенням 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи;
    2. Взяти участь у проведенні зустрічі з громадянами, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
    3. Управлінню праці та соціального захисту населення м. Новомосковська (Горбач Г.М.) забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та проведення в місті 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
  4. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль - на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

Міський голова С.А.Мороз

Підготувала: В.о. начальника управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська О.М.Калюжна

Узгоджено: Керуючий справами міськвиконкому І.М.Марченко

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери І.С.Калюжна

Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк