Облікова картка
Номер облікової картки: 
586
Вид: 
Рішення сесії

РІШЕННЯ

ХXXVIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№881 від 29.08.2013

Про затвердження в новій редакції Положення про управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Відповідно до статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Новомосковської міської ради  від 26.06.2013 року № 826 «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2012р. №729 «Про затвердження структури та кількісного складу органу місцевого самоврядування м.Новомосковська на 2013 рік»», міська рада

ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити в новій редакції Положення про управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради (додаток № 1).
  2. Затвердити Положення відділу інвестицій та приватизації управління  економіки виконкому Новомосковської міської ради депутатів (додаток № 2).
  3. Визнати таким, що втратило чинність Положення про управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради, затверджене рішенням Новомосковської міської ради від 05.07.2011 року № 241.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та соціально - економічного розвитку (голова постійної комісії – Білий Л.І.), заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва (О.М.Воскобойник) та керуючу справами виконавчого комітету Новомосковської міської ради  (І.М. Марченко)

 

Міський голова С. А. Мороз