Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 287
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№723/0/6-18 від 14.12.2018

Про затвердження уточнених заходів на виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська» у 2018 р. по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради

На виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2018 рік», рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 763 від 21.10.2009 року «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську», керуючись ст.. 27, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Затвердити уточнені Пропозиції щодо реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік» по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій  виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2018 рік (Додаток 1).

2.  Затвердити уточнений Календарний план «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік» по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2018 рік (Додаток 2).

3.  Координацію роботи з виконання даного рішення  покласти на управління культури, молоді, національностей і релігій, контроль на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО