Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 712
Джерело інформації: 
Управління культури та туризму
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№442 від 03.09.2015

«Про затвердження уточнених заходів на виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська» у 2015 р. по Управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради станом на 01.09.2015 р.»

На виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2015 рік», рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 763 від 21.10.2009 року «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську», керуючись ст.. 27, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити уточнені Пропозиції щодо реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська» по Управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2015 рік (Додаток № 1).
  2. Затвердити уточнений Календарний план «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська» по Управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2015 рік (Додаток № 2).
  3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на Управління культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Шаликіна В.П.), контроль - на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: Начальник управління культури та туризму В.П. Шаликін

Узгоджено: Керуючий справами І.М. Марченко

Заступник міського голови І.С. Калюжна

Заступник міського голови - начальник фін.управління Т.Д. Дакова

Начальник юр.управління О.В. Мартинюк