Облікова картка
Номер облікової картки: 
390
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

Х сесія VII скликання

№390 від 07.07.2017

Про затвердження типового Договору тимчасового платного розташування засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та типового Дозволу на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі на території м.Новомосковська

З метою впорядкування розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг, забезпечення умов для задоволення підприємницької ініціативи у здійсненні виїзної торгівлі, забезпечення мешканців міста в отриманні додаткових послуг у сфері торгівлі, відповідно до статей 142, 143 Конституції України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, керуючись пп.17 п.а ст.30, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року № 226, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Типовий Договір тимчасового платного розташування засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі (додаток 1).

2. Затвердити типовий Дозвіл на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі на території м.Новомосковська (додаток 2).

3. Комунальному підприємству «Новомосковський комсервіс» при здійсненні своєї діяльності керуватись даним рішенням.

4.  Координацію по виконанню цього рішення покласти на директора КП «Новомосковський Комсервіс» А.Г.Чупракова, контроль –на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва К.М. Морозова.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні Х сесії                                           К.М.Морозов