Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 234
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№500 від 26.11.2014

Про затвердження тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ТОВ «КК «КомЕнерго – Новомосковськ»

З метою забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибирання прибудинкових територій житлового фонду, що обслуговує ТОВ «КК «КомЕнерго – Новомосковськ», на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, керуючись ст. 28 Закону України від 21.05.1997 року № 280/97 ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» ( зі змінами та доповненнями), виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити:
  1. розрахунковий тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (додаток № 1);
  2. перелік та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (додаток № 2);
  3. нормативну періодичність проведення поточного ремонту конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою (додаток № 3).
 2. Зобов’язати ТОВ «КК «КомЕнерго – Новомосковськ», для нарахування, використовувати погоджений тариф:
  1. для 10-9 поверхових будинків з поточним ремонтом 50% (додаток № 4);
  2. для 5-ти поверхових будинків з поточним ремонтом 35% (додаток № 5);
  3. для 4,3,2-х поверхових будинків з поточним ремонтом 25% та 50% внутрішньо будинкового обслуговування (додаток № 6);
  4. для 1-но поверхових будинків без урахування поточного ремонту, згідно додатку № 7.
 3. Дозволити ТОВ «КК «КомЕнерго – Новомосковськ» при виконанні робіт в межах погодженого тарифу, самостійно здійснювати перерозподіл витрат у структурі тарифу залежно від фактичної вартості наданих послуг.
 4. Зобов’язати ТОВ «КК «КомЕнерго – Новомосковськ» проводити перерахунок плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, якщо фактичні витрати на 1 кв.м. загальної площі будинку за рік нижче, ніж погоджений тариф за звітний фінансовий рік. Перерахунок проводити в першому кварталі, наступного за звітним роком.
 5. Директору ТОВ «КК «КомЕнерго – Новомосковськ» (Абрамян Г.М.) протягом десяти днів після прийняття рішення опублікувати його в засобах масової інформації (газета «Новомосковська правда»).
 6. Ввести в дію рішення «Про затвердження тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ТОВ «КК «КомЕнерго – Новомосковськ» в місячний термін після публікації в засобах масової інформації.
 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О.П.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: начальник УЖКГ та КБ С. Д. Устименко

Погоджено: перший заступник міського голови О.П. Козлов

керуючий справами І.М. Марченко

начальник юридичного управління О.В. Мартинюк