Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 460
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№727 від 21.12.2017

Про затвердження та доведення мобілізаційних завдань (замовлень) підприємствам побутового обслуговування міста Новомосковська в особливий період

З метою уточнення мобілізаційних завдань (замовлень) підприємствам побутового обслуговування м. Новомосковська з надання комунальних послуг для задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань, сил і засобів цивільного захисту в особливий період, керуючись ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 року № 948-0015                        «Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період», розпорядженням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 22 вересня 2017 року № РМ04/185-17т «Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити мобілізаційні завдання (замовлення) підприємствам побутового обслуговування міста Новомосковська в особливий період  ФОП «Антоненко С.І.», ФОП «Михайлов В.А.», ФОП «Ткаліч О.П.».

2. Старшому інспектору з питань оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Снітку І.С.):

2.1. Довести мобілізаційні завдання (замовлення) до виконавців  з дотриманням вимог Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736.

3. Розпорядження міського голови від 24 грудня 2009 року № 25-дск  «Про доведення до підприємств мобілізаційних завдань на особливий період» вважати таким, що втратило чинність.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на старшого інспектора з питань оборонної та мобілізаційної роботи (Снітко І.С.), контроль – на секретаря міської ради Горошко С.Г.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                             С.Г. Горошко