Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 093
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХVІ сесія VII скликання

№733 від 28.09.2018

Про затвердження структури та штату міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

В зв’язку з відкриттям відділення термінового влаштування дітей при Новомосковському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керуючись п.5 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про соціальну роботу з сім`ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги» та потреби надання відповідних послуг терміново вилученим дітям та сім`ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, міська рада

ВИРІШИЛА:           

1. Затвердити нову структуру і штати Новомосковського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (додаток 1).

2. Затвердити Положення про Новомосковський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді в новій редакції (додаток 2), яке набуває чинності з 01.10.2018 року.

3.  Збільшити штатну чисельність на 7 штатних одиниць по комунальному закладу Міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді на:

- 4,0 штатних одиниць – фахівців із соціальної роботи (для забезпечення цілодобового чергування);

- 1,0 штатних одиниць – сестра медична;

- 1,0 штатних одиниць – завідувач господарства;

- 1,0 штатних одиниць – прибиральник службових приміщень в межах наявного фінансування.

4. Директору міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Роздайбіда І.А.) привести у відповідність штатний розпис.

5. Фінансування видатків для забезпечення роботи центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді здійснювати за рахунок місцевого бюджету.

6. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери (Іванов О.О.), контроль – на постійну комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XVI сесії                                                                       К.М.Морозов